Sekotāji

piektdiena, 2013. gada 29. novembris

Itālijas bezpilotnieks ''Hammerhead''.

Itālijas kompānija ''PiaggioAero'' ir populāra ar ražoto lidaparātu netradicionālo airodinamisko konfigurāciju. Ražotie lidaparāti P-166 un P-180 izceļas ar ešalona augstumu, ātrumu un 1450 j.j. sniedzamību !
Pateicoties šīm raksturīpašībām lidaparāts ir iemantojis klientu loku kuri izvēlas ātrumu un sniedzamību ,bet par zemāku cenu ! Itālijas ''PiaggioAero'' tradicionāli piedāvā savus lidaparātus militāram un civilam resoram. Lidmašīnas teicamie raksturlielumi ļauj veikt jūras robežu patrulēšanu ar lielāku ekonomisko efektu. Saistībā ar bezpilota lidaparātu militāro pielietojumu, ''PiaggioAero''  uzsāk darbus pie bezpilota  P-1HH ''Hammerhead'' izstrādes.
                                                       ''PaggioAero'' P-180 Avanti-II.

Itālijas avioražotājam piedāvājot pievienot lidaparāta 600km/h* ātrumam ,sniedzamībai arī 500kg lielu lietderīgo kravu. Lidaparātam P-180 neskaitot ātrumu ,sniedzamību piemīt lieliskas starta-piezemēšanās spējas. Šādu rādītāju kopums rada izmaiņas Predator/Reaper tirgus dominancē. Pirmkārt ,P1HH ''Hammerhead'' pateicoties lielam ātrumam ir iespēja ierasties sadursmes rajonā daudz īsākā laika sprīdī par priekšgājējiem. Ātruma rādītājos 300km distancē konkurējot ar reaktīvo aviāciju. Piemēram , triecielidmašīnas A-10 Tunderbolt-II kaujas konfigurācijā ātrums aprobežojas ar 650km/h ! Piedāvātā 500kg lietderīgā krava ir optimāla viediem ieročiem, piemēram 28 kg avb.Griffin-A. Airforce-Technalogy nosauktie ttd. ietver: 13,5km ešalonu ar 16h ilgu patruļlaiku! Kompānijai ''Galileo'' automatizējot starta un piezemēšanās procesu ļauj atbrīvoties no rutīnas.Velkot paralēles ar ''Predator'' pirmsākumiem,''Hammerhead'' pozicionējas kā augsta līmeņa izlūkošanas un novērošanas platforma.Ierosme BPLA ''Hammerhead'' tapšanai sniedza Predator/Reaper tehniskās nepilnības un operācijas Lībijā , Alžīrā, Mali . Piemērotas platformas trūkums piesaistija uzdevumu risināšanai neatbilstošas ''smagsvara'' tehniku, radot tēriņus.       

600km/h*- ekonomiskais ātrums , maksimālais 730km/h !                                                      

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana